גרניט פורצלן דמוי שיש

גרניט פורצלן דמוי שיש

מרביתנו גדלנו על הסרטים בהם נערכו נשפים בארמונות מפוארים, בעלי מרצפות עשויות משיש יוקרתי ומבהיק. למעשה, שם מתעצבת ההגדרה-תשובה שלנו לשאלה מהו בית יוקרתי וכיצד הוא בדיוק צריך להיראות. לכן, כל שנות בגרותנו אנחנו שואפים לאותו ריצוף מעוצב העשוי משיש מבריק כמראה. אולם בניגוד לשיש הטבעי המתאים בעיקר לארמונות שבהם לא מתנהלים חיי יומיום, לגרניט פורצלן דמוי שיש ישנם לא מעט יתרונות כשהוא מרצף את הבתים שלנו, בהם מתנהלים חיים אמיתיים, יום-יום ושעה-שעה!

מהו גרניט פורצלן דמוי שיש?

גרניט פורצלן הינו חומר תעשייתי, שמשלב את יופיים של אריחי פורצלן (השייכים למשפחת הקרמיקה) וחוזקו של סלע גרניט (שחם). יתרונו הגדול של גרניט פורצלן דמוי שיש למטבח (או, למעשה, לכל חדר בבית) הוא ביכולתו לדמות אריחים העשויים שיש טרוורטין או אריחי שיש קררה, ללא החסרונות של השיש הטבעי, אבל עם היתרונות של גרניט פורצלן – חוזק ועמידות. למרות, שלכאורה, אין מקום טוב יותר לשילוב החומר מאשר אריחי גרניט פורצלן למטבח, עמידותו וכושר הספיגה שלו הופכים את גרניט פורצלן דמוי שיש למתאים לשילוב בכל חדר בבית שבו רוצים להשיג תחושה יוקרתית, ובכל זאת, ליהנות מהיתרונות הפרקטיים של השימוש בחומר העמיד בהרבה יותר – גרניט פורצלן.

כיצד מומלץ לנקות אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש?

ראשית, ברור כי רצוי לקנות את האריחים רק במקום מהימן ומנוסה, כדוגמת שיש רבינסקי שבו, לא רק שיש מבחר סוגי שיש בדוגמאות שונות, אלא גם תוכלו ליהנות מעזרתם של אנשים מקצוע מנוסים ומסורים, שיסייעו לכם לבחור את האריחים המתאימים ביותר לאווירה שאותה אתם רוצים לשוות לביתכם. מכאן, בכדי לוודא שהאריחים המבריקים והאיכותיים שלכם לא ייפגעו או שמראם היוקרתי לא ייפגם, תצטרכו להקפיד על תחזוקה שוטפת שאינה פוגעת באריחים. כלומר, טאטוא קבוע של רצפת גרניט פורצלן דמוי שיש במטאטא רך (ולא במטאטא בעל זיפים נוקשים ושורטים) ועל שטיפה בחומרים הייעודיים המתאימים לרצפות מסוג זה.

אזהרה הנוגעת לניקוי אריחי גרניט פורצלן דמוי שיש

ראוי להדגיש, כי חומרי שטיפת הרצפות חייבים להיות מותאמים לרצפות גרניט פורצלן, וזאת, בכדי שלא יזיקו לשכבת ההגנה של האריחים. יתרה מכך, חשוב גם לציין, כי חומרי הניקוי הרגילים שמכילים ווקס ונמצאים על מדפי המרכולים, מרביתם אינם מתאימים לתחזוקת רצפות גרניט פורצלן דמוי שיש, ולכן, הם עלולים ליצור שכבה שומנית על האריחים, שכבה, שבה יוטבעו סימני עקבות הרגליים ואותן "מריחות" אשר יוצרים סמרטוטי הרצפה.

טיפ אחרון, לסיום:

זוכרים את ציון עניין חשיבות מקום קניית האריחים?
ובכן, מקום מהימן לא יסתפק אך ורק במכירת האריחים, אלא אף יעמוד לרשותכם בכל הנוגע לייעוץ בענייני התחזוקה השוטפת (תרתי משמע) וניקיון האריחים שרכשתם!

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

שיש למטבח

שיש למטבח

איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?
איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?

העלות של שיש למטבח נקבעת לפי פרמטרים יחסית אחידים. ראשית, יש לקחת בחשבון את ההשפעה של גודל חלל הפנים על מחיר שיש למטבח. שנית, צריך לבדוק את פערי המחירים בין שיש איכותי שמיוצר לפי דרישות ספציפיות של הלקוח לבין שיש רגיל. באותה הזדמנות, ניתן גם לברר לגבי מחיר שיש למטבח עם או בלי התקנה ובהתאם למשך תקופת האחריות.

גרניט פורצלן דמוי שיש

גרניט פורצלן דמוי שיש

מרביתנו גדלנו על הסרטים בהם נערכו נשפים בארמונות מפוארים, בעלי מרצפות עשויות משיש יוקרתי ומבהיק. למעשה, שם מתעצבת ההגדרה-תשובה שלנו לשאלה מהו בית יוקרתי וכיצד הוא בדיוק צריך להיראות. לכן, כל שנות בגרותנו אנחנו שואפים לאותו ריצוף מעוצב העשוי משיש מבריק כמראה

צבעי השיש המובילים

צבעי השיש המובילים

מהם הצבעים המובילים ביותר?
מהם הצבעים המובילים ביותר?

הצבעים שחור, אפור ולבן מתאימים מאוד לשילוב במטבח ויכולים לשמש גם לטובת ייצור משטחי שיש. כאן נכנסת לתמונה ההתמחות של חברת רבינסקי בע"מ וניסיון של מעל עשרות שנים בהתאמת פתרונות שיש לצרכי הלקוחות.