האם משטחי קוורץ הם הפתרון המושלם למטבח שלכם?

האם משטחי קוורץ הם הפתרון המושלם למטבח שלכם?

בחירת חומר הגלם למשטחי המטבח היא בעלת חשיבות רבה

כאשר אנחנו מעצבים מטבח, אחד מהדברים הראשונים שחשוב שנשקיע בהם מחשבה הוא בחירת חומר הגלם. הסיבה לכך היא, שלחומר הגלם הנבחר אפקט עצום על המראה של המטבח, ועל השימוש בו. משטחים מחומרים שונים למטבח יכולים להפוך את חווית העבודה לשונה לחלוטין, ואפילו לחייב התאמות ושינויים בהתאם לסוג החומר ולאופן החיתוך. ההבדלים בין החומרים השונים נוגעים לצורת הניקיון והתחזוקה של המשטחים, למשקל שלהם, גמישות החומר, והעמידות בפני נזקים ומכות. אחד מהחומרים המבוקשים ביותר כיום למטבחים הוא משטח מקוורץ.

מהם היתרונות של משטח קוורץ למטבח ?

משטחים מקוורץ נוצרים בתהליך יחסית חדשני, במהלכו משולבת האבן הטבעית עם מספר פולימריים פלסטיקים. השילוב בין החומר הטבעי לסינטטי הוא בעל יתרונות רבים, ומעניק למשטחים תכונות מבוקשות ומגוונות. היתרונות של משטחי קוורץ למטבח כוללים בין השאר:

• היגיינה: משטחי קוורץ למטבח הם כמעט חסרי נקבוביות. הנקבוביות במשטחים מחומרים אחרים, יכולים להקשות על ניקיון המטבח, ויכולות להיות מקום מסתור אידיאלי לחיידקים ומזהמים שונים. לכן, משטח קוורץ למטבח הוא קל בהרבה לניקיון, והמבנה הטבעי שלו עוזר במניעת התרבות חיידקים.

• צורה: מאחר והחומר הטבעי משולב עם פולימריים סינטטיים, ניתן לשחק ולשנות את צורת המשטח. כך, תוכלו לרכוש משטח המתאים באופן מושלם לחלל המטבח שלכם.
• תכונות החומר: משטחי קוורץ למטבח הם גמישים מאוד, אך חזקים ביותר. הקוורץ הוא אחד מהמינרלים החזקים ביותר בטבע, ולכן משטח ממנו יהיה עמיד מאוד למכות ולסדקים. בנוסף, החומר עצמו לאחר השילוב עם הפולימריים הסינטטיים הוא גמיש ביותר, מה שעוזר בהתקנה שלו, וכן מונע באופן חלקי שברים כתוצאה מהפעלת לחץ על המשטח.
• מראה: שיש למטבחים הוא בעל מראה ייחודי, והשפעה ענקית על עיצוב פנים של החלל. בחירה במשטח קוורץ תיתן למטבח שלכם מראה טבעי ומזמין, ותהפוך את עבודת הבישול למהנה, קלה ונעימה.

חשוב לרכוש חומר מאיכות מעולה

כאשר אנחנו בוחרים לרכוש שיש למטבח, חשוב מאוד להשקיע ולבחור במוצר איכותי. החלפה של שיש למטבח היא עבודה יקרה וקשה, ולכן כדאי מאוד שהשיש ישרת אותנו שנים רבות קדימה. אם נרכוש מוצר באיכות ירודה, אשר עלול להישבר, להיסדק או לשנות צבע תוך זמן קצר, אולי נחסוך בתווך הזמן המידי, אך נסתכן בתקלות אשר יחייבו עבודת שיפוץ יקרה בהמשך. לכן, חשוב מאוד לרכוש חומר מאיכות מעולה, ולהבטיח לכם את כלל היתרונות של משטחי קוורץ. בחירה בחומר איכותי גם תקל עלינו את העבודה במטבח, מאחר וניקוי השיש וסילוק כתמים יתבצע בצורה יעילה יותר, כמעט בלי צורך בשטיפה במים חמים ובסבון להסרת כתמים ומזהמים שונים לאחר הבישול. חשוב לרכוש את השיש שלכם מחברה המתמחה בתחום, וכך תוכלו להבטיח לכם מוצר איכותי ומושלם.

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

שיש למטבח

שיש למטבח

איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?
איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?

העלות של שיש למטבח נקבעת לפי פרמטרים יחסית אחידים. ראשית, יש לקחת בחשבון את ההשפעה של גודל חלל הפנים על מחיר שיש למטבח. שנית, צריך לבדוק את פערי המחירים בין שיש איכותי שמיוצר לפי דרישות ספציפיות של הלקוח לבין שיש רגיל. באותה הזדמנות, ניתן גם לברר לגבי מחיר שיש למטבח עם או בלי התקנה ובהתאם למשך תקופת האחריות.

גרניט פורצלן דמוי שיש

גרניט פורצלן דמוי שיש

מרביתנו גדלנו על הסרטים בהם נערכו נשפים בארמונות מפוארים, בעלי מרצפות עשויות משיש יוקרתי ומבהיק. למעשה, שם מתעצבת ההגדרה-תשובה שלנו לשאלה מהו בית יוקרתי וכיצד הוא בדיוק צריך להיראות. לכן, כל שנות בגרותנו אנחנו שואפים לאותו ריצוף מעוצב העשוי משיש מבריק כמראה

צבעי השיש המובילים

צבעי השיש המובילים

מהם הצבעים המובילים ביותר?
מהם הצבעים המובילים ביותר?

הצבעים שחור, אפור ולבן מתאימים מאוד לשילוב במטבח ויכולים לשמש גם לטובת ייצור משטחי שיש. כאן נכנסת לתמונה ההתמחות של חברת רבינסקי בע"מ וניסיון של מעל עשרות שנים בהתאמת פתרונות שיש לצרכי הלקוחות.