למה דווקא שיש שחור?

למה דווקא שיש שחור?

שיש שחור למטבח או לחדר האמבטיה הוא אחד האלמנטים הבולטים בסגנונות עיצוב הפנים של השנים האחרונות. בעבר נדיר היה למצוא שיש שחור למטבח ובכלל לא הייתה אפשרות להשוות בין שיש שחור עורקים לבין שיש שחור מט או שיש שחור לבן, אך כיום זו דרישה נפוצה שמשותפת גם לבעלי בתים פרטיים וגם למעצבי פנים שזה המקצוע שלהם.

 

אחרי ההקדמה לעיל, צריך לזכור כי שיש שחור למטבח או שירותים מעוצבים עם חומרי גלם כאלה זוכים להצלחה מכמה סיבות מרכזיות. קודם כל, שיש שחור למטבח מאוד מתאים לסגנון העיצוב המודרני: זהו סגנון עיצוב שנשען מטבעו על קווים נקיים, סולידיים ואלגנטיים ובו מעדיפים את הפונקציונאליות על פני הדקורציה. אם בוחרים שיש שחור עורקים בצורה נכונה, אפשר להשתמש בו על מנת לשדרג את המטבח ועדיין לשמור על חלל הפנים כמקום שבו נעים לבשל, לטגן ולאפות בלי לדאוג מהצטברות לכלוך וכתמים על משטחי העבודה.

שנית, שיש שחור מט או שיש שחור לבן הם בדיוק מה שבעלי בתים צריכים כדי לשדרג את הנכס שלהם. החלפה של השיש מספיקה על מנת לשנות את האווירה בתוך הבית ב-180 מעלות וללא שום צורך בהשקעה כספית גבוהה. בהקשר הזה, הסוד הוא לתת עדיפות לדגמים איכותיים של שיש שחור לבן או כל סוג אחר של שיש שמיוצר על ידי החברות המובילות.

טיפים לבחירת שיש שחור למטבח או שירותים מעוצבים

על אף כל האמור, קיימים עדיין הבדלים מסוימים בין האופן שבו בוחרים שיש שחור למטבח או שירותים מעוצבים. קודם כל, במטבח של הבית בוחרים את השיש לפי הצרכים הפרקטיים והמקום פנוי. בחדרים כאלה, השאיפה היא להגיע למצב שבו יש על משטחי העבודה מספיק מקום גם לסכו"ם ולמכשירי החשמל וגם לפעולות שגרתיות כמו חיתוך ירקות, טחינת מזון וכן הלאה.

לשם השוואה, בשירותים ובחדרי מקלחת מעוצבים מציבים את העניין של היגיינה בראש סדר העדיפויות. הנושא הפרקטי פחות דרמטי בשירותים מעוצבים ואפשר להשיג אותו גם עם שיש שחור עורקים וגם עם שיש שחור מט או שיש שחור לבן מיוחד יותר. מנגד, בשביל לשמור על היגיינה צריך לבדוק דווקא את המפרט המלא של השיש ואת היכולת שלו להישאר עמיד בפני שחיקה גם לאחר חשיפה ממושכת למים ולחומרי ניקיון.

בחירה נכונה של שיש שחור לא אמורה לבוא על חשבון התקנה מקצועית. אם רוצים ליהנות מהשיש למשך זמן רב, צריך לדאוג שמי שיתקין אותו יהיה איש מקצוע עם ניסיון. בנוסף, רצוי לדרוש תקופת אחריות ארוכה ככל האפשר הן על השיש עצמו והן על ההתקנה של שיש לפי מידות ותכנון מוקדם.

סיכום: כל היתרונות בשיש אחד

התחום של שיש עובר הרבה שינויים בשנים האחרונות בגלל דרישות חדשות של הלקוחות שלא היו קיימות בעבר. בתוך הדרישות האלה, אפשר בעיקר לראות את היתרונות של שיש שחור שמשווק ומותקן על ידי חברת רבינסקי. בעזרת שיש רבינסקי בע"מ אפשר לשנות את כל המאפיינים של חלל הפנים במטבח או בתאי השירותים והמקלחת, אבל בלי להתפשר על היגיינה ואסתטיקה ובלי חריגה תקציב.

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

מה אנחנו יודעים על משטחי פורצלן?

מה אנחנו יודעים על משטחי פורצלן?

כיום ברור שאין תחליף לאריחי גרניט פורצלן למטבח איכותי. אריחי השיש מתאימים לסגנון עיצוב מודרני או כפרי, הם עמידים לאורך זמן וקל לנקות אותם. עם אריחי גרניט פורצלן המטבח שלך יכול להשתדרג בצורה משמעותית, מה גם שערך הנכס יעלה לקראת השכרה או מכירה.

משטחי קוורץ – מה חשוב לדעת?

משטחי קוורץ – מה חשוב לדעת?

משטחי קוורץ למטבח זוכים להצלחה בגלל ההתאמה שלהם לצרכים של הלקוחות. ראשית, זהו משטח שעמיד מאוד לכתמים והוא בעל ספיגות נמוכה. שנית, ריכוז גבוה של מינרל הקוורץ הופך את המשטח לחזק למשך זמן ממושך. מבחינה דקורטיבית, אפשר להשיג משטחי קוורץ למטבח כמעט בכל סוגי הגוונים ובצבעים בהירים, כהים ואפילו ירקרקים.

שיש איטלקי

שיש איטלקי

בחירה נכונה של שיש איטלקי למטבח או לכל חדר אחר בבית מתחילה בהשוואה בין סוגי המשטחים הקיימים. כך למשל אפשר לראות שבאמצעות שיש איטלקי מחירים הופכים למשתלמים רק כאשר הם עולים בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות, או עונים על צרכים מגוונים לטווח הארוך. ככל שהמענה לצרכים הוא יותר רחב, כך שיש איטלקי לעיצוב מושלם למעשה מחזיר את ההשקעה בו.

נשמח לשמוע מכם