מה היתרונות של משטחי קוורץ למטבח?

  מה היתרונות של משטחי קוורץ למטבח?

  ממה בנוי משטח קוורץ למטבח ?

  הקוורץ הוא אחד מהמינרלים החזקים ביותר בטבע. השימוש בו כשיש למטבח הוא חדש באופן יחסי, מאחר והיה קשה למצוא שיטה לעבד אותו, ולהפוך אותו למשטח אחיד ונוח לעבודה. משטח קוורץ למטבח בנוי למעשה מאבן טבעית אשר מרכיבה מעל 90 אחוז ממנו, יחד עם פולימריים פלסטיקים סינטטיים. הפולימרים הללו מאפשרים ייצור משטחים בגדלים וצורות מגוונים מהסלע, וכך מוזילים את מחירו. השילוב בין פולימריים סינטטיים לאבן טבעית גם מייצר חומר חזק וגמיש במיוחד.

  מהם היתרונות והחסרונות של שיש מקוורץ לעומת משטחים אחרים ?

  השימוש בקוורץ כשיש למטבחים התאפשר רק לאחר שילובו עם פולימריים פלסטיקים. למשטח המאוחד יתרונות וחסרונות לעומת משטחים אחרים בשוק. היתרונות והחסרונות הבולטים שלו הם:

  • יתרונות: שיש קוורץ הוא חלק יותר, ואינו מכיל את הנקבוביות המיקרוסקופיות של שיש מחומרים אחרים. העובדה שאין נקבוביות, מאפשרת תחזוקה קלה יותר של השיש, מאחר וללכלוך ולחיידקים קשה יותר להצטבר בתוכו. הגמישות של שיש קוורץ נובעת מהשילוב של הפולימריים המתקדמים, והיא הופכת את הסלע החזק לעמיד אף יותר לשברים וסדקים לעומת המתחרים. תהליך העיבוד המתקדם מאפשר לייצר מגוון עצום של דגמים של משטח שיש מקוורץ, השונים זה מזה בצורה, בעובי ואפילו בצבע.
  • חסרונות: שיש קוורץ למטבח אינו עשוי במלואו מחומר טבעי, מה שלאנשים אשר מחפשים פתרונות טבעיים כמה שיותר ונרתעים מחומרים סינטטיים עשוי להיות מרתיע.

  נסו לעבוד עם ספק בעל ניסיון בתחום

  ההתאמה של שיש למטבחים שלכם היא קריטית גם מבחינה עיצובית לחלל הבית, וגם לנוחות של העבודה שלכם במטבח. מטבח עם שיש איכותי יהיה לא רק קל לניקוי ותחזוקה, אלא גם יגרום לכם לרצות יותר לבשל ולאפות בו, ויהפוך את הכנת הארוחות לכמעט תחביב של ממש. כדי להשיג שיש למטבח באיכות גבוהה, חשוב מאוד לעבוד עם ספק אמין, עם ניסיון ארוך שנים בתחום. כך, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם מוצר התואם את השאיפות שלכם, ותוכלו להיות עם ראש שקט בידיעה שהאיכות של חומר הגלם תשמור על השיש שלכם בצורתו המקורית שנים רבות קדימה.

  עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

  משטחי שיש איכותי למטבח – הרבה יותר משיש

  משטחי שיש איכותי למטבח – הרבה יותר משיש

  משטחי שיש איכותי למטבח צריכים להיות פונקציונליים ועמידים – אך גם מעוצבים בסגנון הנכון. שיש, גרניט, זכוכית מורנו, קוורץ ופורצלן כולן אפשרויות ראויות, אך אין ספק כי הן גם הופכות את הבחירה הנכונה לאתגר: עיצוב מטבחים נכון הוא איזון בין מה שנראה טוב למה שעובד טוב ולכן כדאי להכיר את חומרי הגלם לפני שאתם בוחרים. […]

  משטחי שיש איכותיים – מגוון שימושים וחומרי גלם

  משטחי שיש איכותיים – מגוון שימושים וחומרי גלם

  משטחי שיש איכותיים – בישראל, הכינוי “משטח שיש” מתייחס לשורה ארוכה של חומרי גלם, המשמשים ליצירת משטחי עבודה – בעיקר במטבח. עם זאת, אפשר לראות משטחי שיש מרהיבים ביופיים, פונקציונליים ועמידים גם בתפקיד דלפקי קבלה במגוון מבני ציבור ומסחר, בתור חיפוי לשולחנות מפוארים ויוקרתיים, אי למטבח, או אזור טיפוח בחדרי רחצה, לצד שלל פרויקטים יוקרתיים […]

  כיור שוקת יוקרתי – כיור שיש בקונספט עיצובי מיוחד

  כיור שוקת יוקרתי – כיור שיש בקונספט עיצובי מיוחד

  כיור שוקת יוקרתי עיצוב כיור שוקת הוא כיור מלבני רחב, יחסית ארוך ופחות עמוק לעומת כיורים אחרים. הוא קצת מזכיר שוקת שממנה שותים בעלי חיים ולכן השם המיוחד שלו. נוסף על מראה המיוחד שלו, כיור שוקת מגיע בדרך כלל גם עם מערכת ניקוז נסתרת, שמעניקה לו מעט מסתורין ומעצימה את היופי שלו. העיצוב המיוחד מחבר […]

  דילוג לתוכן