מה היתרונות של משטחי קוורץ למטבח?

מה היתרונות של משטחי קוורץ למטבח?

ממה בנוי משטח קוורץ למטבח ?

הקוורץ הוא אחד מהמינרלים החזקים ביותר בטבע. השימוש בו כשיש למטבח הוא חדש באופן יחסי, מאחר והיה קשה למצוא שיטה לעבד אותו, ולהפוך אותו למשטח אחיד ונוח לעבודה. משטח קוורץ למטבח בנוי למעשה מאבן טבעית אשר מרכיבה מעל 90 אחוז ממנו, יחד עם פולימריים פלסטיקים סינטטיים. הפולימרים הללו מאפשרים ייצור משטחים בגדלים וצורות מגוונים מהסלע, וכך מוזילים את מחירו. השילוב בין פולימריים סינטטיים לאבן טבעית גם מייצר חומר חזק וגמיש במיוחד.

מהם היתרונות והחסרונות של שיש מקוורץ לעומת משטחים אחרים ?

השימוש בקוורץ כשיש למטבחים התאפשר רק לאחר שילובו עם פולימריים פלסטיקים. למשטח המאוחד יתרונות וחסרונות לעומת משטחים אחרים בשוק. היתרונות והחסרונות הבולטים שלו הם:

  • יתרונות: שיש קוורץ הוא חלק יותר, ואינו מכיל את הנקבוביות המיקרוסקופיות של שיש מחומרים אחרים. העובדה שאין נקבוביות, מאפשרת תחזוקה קלה יותר של השיש, מאחר וללכלוך ולחיידקים קשה יותר להצטבר בתוכו. הגמישות של שיש קוורץ נובעת מהשילוב של הפולימריים המתקדמים, והיא הופכת את הסלע החזק לעמיד אף יותר לשברים וסדקים לעומת המתחרים. תהליך העיבוד המתקדם מאפשר לייצר מגוון עצום של דגמים של משטח שיש מקוורץ, השונים זה מזה בצורה, בעובי ואפילו בצבע.
  • חסרונות: שיש קוורץ למטבח אינו עשוי במלואו מחומר טבעי, מה שלאנשים אשר מחפשים פתרונות טבעיים כמה שיותר ונרתעים מחומרים סינטטיים עשוי להיות מרתיע.

נסו לעבוד עם ספק בעל ניסיון בתחום

ההתאמה של שיש למטבחים שלכם היא קריטית גם מבחינה עיצובית לחלל הבית, וגם לנוחות של העבודה שלכם במטבח. מטבח עם שיש איכותי יהיה לא רק קל לניקוי ותחזוקה, אלא גם יגרום לכם לרצות יותר לבשל ולאפות בו, ויהפוך את הכנת הארוחות לכמעט תחביב של ממש. כדי להשיג שיש באיכות גבוהה, חשוב מאוד לעבוד עם ספק אמין, עם ניסיון ארוך שנים בתחום. כך, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם מוצר התואם את השאיפות שלכם, ותוכלו להיות עם ראש שקט בידיעה שהאיכות של חומר הגלם תשמור על השיש שלכם בצורתו המקורית שנים רבות קדימה.

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

שיש למטבח

שיש למטבח

איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?
איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?

העלות של שיש למטבח נקבעת לפי פרמטרים יחסית אחידים. ראשית, יש לקחת בחשבון את ההשפעה של גודל חלל הפנים על מחיר שיש למטבח. שנית, צריך לבדוק את פערי המחירים בין שיש איכותי שמיוצר לפי דרישות ספציפיות של הלקוח לבין שיש רגיל. באותה הזדמנות, ניתן גם לברר לגבי מחיר שיש למטבח עם או בלי התקנה ובהתאם למשך תקופת האחריות.

גרניט פורצלן דמוי שיש

גרניט פורצלן דמוי שיש

מרביתנו גדלנו על הסרטים בהם נערכו נשפים בארמונות מפוארים, בעלי מרצפות עשויות משיש יוקרתי ומבהיק. למעשה, שם מתעצבת ההגדרה-תשובה שלנו לשאלה מהו בית יוקרתי וכיצד הוא בדיוק צריך להיראות. לכן, כל שנות בגרותנו אנחנו שואפים לאותו ריצוף מעוצב העשוי משיש מבריק כמראה

צבעי השיש המובילים

צבעי השיש המובילים

מהם הצבעים המובילים ביותר?
מהם הצבעים המובילים ביותר?

הצבעים שחור, אפור ולבן מתאימים מאוד לשילוב במטבח ויכולים לשמש גם לטובת ייצור משטחי שיש. כאן נכנסת לתמונה ההתמחות של חברת רבינסקי בע"מ וניסיון של מעל עשרות שנים בהתאמת פתרונות שיש לצרכי הלקוחות.