שיש איטלקי

שיש איטלקי

איטליה נחשבת לאחת המדינות המובילות בעולם בעיצוב, אופנה וחדשנות בכלל ובכל מה שנוגע לשיש בפרט. כתוצאה מכך, שיש איטלקי לעיצוב מושלם הוא ככל הנראה הפתרון האידיאלי עבור מי שרוצה לשדרג את חלל הפנים של הבית. בעזרת שיש איטלקי לבן או שחור ניתן להשביח את ערך הנכס בעשרות אחוזים וגם לשפר את איכות החיים. מעבר לכך, שיש איטלקי למטבח הוא בדיוק מה שבעלי בתים פרטיים צריכים על מנת לשלב בין חלל עבודה דקורטיבי ופרקטי.

בבחירת שיש איטלקי מחירים עשויים להפתיע את מי שאינו בקיא בתחום. אמנם שיש איטלקי לבן ומשובח עשוי להיות יקר יותר בהשוואה למשטחי ריצוף אחרים, אך הוא משתלם יותר בטווח הארוך: שיש איטלקי לעיצוב מושלם הוא גם עמיד וחזק, אפשר להשתמש בו על מנת לשדרג חדרי אמבטיה ושירותים ובעזרתו ניתן לחסוך זמן יקר או מאמץ על ניקיון.

הבדלים בין סוגי שיש איטלקי לבן

בחירה נכונה של שיש איטלקי למטבח או לכל חדר אחר בבית מתחילה בהשוואה בין סוגי המשטחים הקיימים. כך למשל אפשר לראות שבאמצעות שיש איטלקי מחירים הופכים למשתלמים רק כאשר הם עולים בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות, או עונים על צרכים מגוונים לטווח הארוך. ככל שהמענה לצרכים הוא יותר רחב, כך שיש איטלקי לעיצוב מושלם למעשה מחזיר את ההשקעה בו.

את ההבדלים בין סוגי שיש איטלקי כדאי לבדוק לפי הנראות והעיצוב, אבל גם בהתאם למפרט הטכני. לא צריכים להיות מומחים לשיש כדי לזהות פערים בין שיש איטלקי לבן לבין שיש איטלקי שחור, אולם אנשי מקצוע יכולים להצביע על התכונות של כל משטח ועל האופן שבו אפשר ורצוי לשלב אותו בחלל הפנים של המטבח, המקלחת, חדרי האמבטיה והשירותים או כל מקום אחר בבית.

היתרונות של שיש איטלקי לעיצוב מושלם

רוב סוגי השיש האיטלקי מגיעים מאזור הדרום, אך יש גם סוגי שיש כגון קררה שמגיעים מחבל טוסקנה. מלבד המקור של השיש ומשטחי העבודה, אפשר לזהות בתוך שיש איטלקי יתרונות לא פחות משמעותיים שקשורים לגוון, לטקסטורה, לחוזק ולעמידות.

שיש איטלקי הוא בעל גוון קרם עדין שמתכתב עם סגנון העיצוב המודרני והקלאסי. במקביל, זהו שיש שמתאים במיוחד לעיצובים חדשניים כי מעל גווני הקרם הרגילים יש גידים בגוונים בהירים עד כהים – לפי בחירת הלקוח ולצורך יצירת מראה משויש ואקסקלוסיבי. באותה נשימה, צריך להזכיר את מאפייני השיש כמשטח בעל חוזק ועמידות גבוהה לטווח ארוך אפילו על רקע שימוש בחומרי ניקיון וכימיקלים.

מה ההיצע של שיש איטלקי למטבח?

לא רבים יודעים שההיצע של שיש איטלקי למטבח מצומצם בהשוואה לסוגים אחרים של משטחים. אם רוצים לחסוך בהוצאות על שיש איטלקי ולא להתפשר על האיכות, צריך לבדוק היטב מאיפה הוא מגיע ומי מייצר אותו. לאחר מכן, כל שנותר הוא לתאם התקנה ולהתעקש על תקופת אחריות ארוכה.

לסיכום, שיש איטלקי לבן מגשים את החלום של בעלי בתים פרטיים כי הוא מאפשר להם לעצב את המטבח המושלם. מלבד הנראות שמושכת תשומת לב ומתאימה לסגנון עיצוב מודרני, השיש האיטלקי הוא גם חזק, עמיד ונוח לתחזוקה.

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

שיש למטבח

שיש למטבח

איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?
איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?

העלות של שיש למטבח נקבעת לפי פרמטרים יחסית אחידים. ראשית, יש לקחת בחשבון את ההשפעה של גודל חלל הפנים על מחיר שיש למטבח. שנית, צריך לבדוק את פערי המחירים בין שיש איכותי שמיוצר לפי דרישות ספציפיות של הלקוח לבין שיש רגיל. באותה הזדמנות, ניתן גם לברר לגבי מחיר שיש למטבח עם או בלי התקנה ובהתאם למשך תקופת האחריות.

גרניט פורצלן דמוי שיש

גרניט פורצלן דמוי שיש

מרביתנו גדלנו על הסרטים בהם נערכו נשפים בארמונות מפוארים, בעלי מרצפות עשויות משיש יוקרתי ומבהיק. למעשה, שם מתעצבת ההגדרה-תשובה שלנו לשאלה מהו בית יוקרתי וכיצד הוא בדיוק צריך להיראות. לכן, כל שנות בגרותנו אנחנו שואפים לאותו ריצוף מעוצב העשוי משיש מבריק כמראה

צבעי השיש המובילים

צבעי השיש המובילים

מהם הצבעים המובילים ביותר?
מהם הצבעים המובילים ביותר?

הצבעים שחור, אפור ולבן מתאימים מאוד לשילוב במטבח ויכולים לשמש גם לטובת ייצור משטחי שיש. כאן נכנסת לתמונה ההתמחות של חברת רבינסקי בע"מ וניסיון של מעל עשרות שנים בהתאמת פתרונות שיש לצרכי הלקוחות.