כל היתרונות של שיש גרניט פורצלן ולמה הוא הכי מבוקש?

כל היתרונות של שיש גרניט פורצלן ולמה הוא הכי מבוקש?

בונים או משפצים? זה הזמן לדעת הכול על משטחי שיש מסוג גרניט פורצלן לסביבת המטבח

משטחי שיש למטבח הם הגדרה כוללת לשלושה סוגי משטחים נפוצים המשמשים אותנו כ-משטחי עבודה לסביבת המטבח: משטחי אבן טבעית (שיש טבעי), משטחי גרניט פורצלן ומשטחי קוורץ סינטטי הידועים גם בשם: משטחי אבן קיסר. מבין שלושת סוגי המשטחים, משטחי הגרניט פורצלן הם אלו הזוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב הקהל הישראלי, וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים אליהם.

משטחי גרניט פורצלן – מאפיינים

משטחי גרניט פורצלן למטבח הנחשבים לבעלי כושר עמידות גבוה במיוחד, מתאפיינים בין היתר בצפיפות גבוהה וכושר ספיחה נמוך, דבר המונע היווצרות לכלוך נוקשה וכתמים על פני המשטח. כמו כן, משטחים אלו נחשבים לעמידים בפני שריטות וחום. משטחי גרניט פורצלן בתצורתם הטבעית מגיעים במספר גוונים כהים, אך טכנולוגיות ייצור מתקדמות מאפשרות לכם ליהנות ממשטחי גרניט המגיעים במגוון רחב של גוונים ורמות גימור שונות, וביניהן: רמת גימור מבריקה, מט, משי וגימור מחוספס.

משטחי גרניט פורצלן – יתרונות

מאפייני המשטח, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים בסביבת המטבח וביניהם:

  • משטחי עבודה אנטי – בקטריאליים
  • משטחי שיש דוחי לכלוך וכתמים – כושר הספיחה הנמוך מונע היווצרות של כתמי לכלוך מכל סוג
  • משטחים בעלי עמידות גבוהה לחום – דבר המאפשר לכם בין היתר להניח סירים רותחים ישירות על המשטח
  • משטחי עבודה נוחים וקלים לניקוי – הצפיפות הגבוהה של המשטח מאפשר ניקוי באמצעות חומרים כימיים אשר אינם פוגעים בגוף המשטח
  • משטחי עבודה עמידים בפני שריטות – הצפיפות הגבוהה של משטחי הגרניט מונעת היווצרות של שריטות על גבי המשטח
  • משטחים עמידים בפני קרנית UV – דבר המאפשר לכם לעשות שימוש במשטחי גרניט פורצלן גם לצרכי הקמתם של מטבחי חוץ המוצבים ישירות תחת קרני השמש

יתרונות אלו ונוספים הופכים את משטחי הגרניט פורצלן לאחד מסוגי המשטחים הפופולאריים והאוהבים ביותר על הקהל הישראלי, כאשר היצע הדגמים, הגדלים והגוונים של המשטחים המיוצרים כיום בטכנולוגיות מתקדמות, מאפשר לכם ליהנות מהתאמה עיצובית קונספטואלית בין הסגנון העיצובי של המטבח המועדף עליכם לבין משטחי העבודה.

בחברת שיש רבינסקי המתמחה בענף השיש והגרניט מאז שנת 1986 ועד היום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של משטחי שיש לסביבת המטבח, לרבות, משטחי שיש סינטטי, שיש דקטון, משטחי קוורץ, שיש סילסטון, משטחי מוראנו, גרניט וגרניט פורצלן. משטחי הגרניט פורצלן המשווקים על ידי החברה מגיעים במבחר עשיר של גוונים וזאת הודות לטכניקת הדפסה דיגיטלית כחלק משלבי הייצור של המשטחים. טכניקה זו מאפשרת לכם ליהנות ממשטחי גרניט פורצלן המחקים למעשה חומרי גלם שונים כגון: עץ, בטון ושיש, וכל זאת ברמת גימור על פי העדפות הלקוח.

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

שיש למטבח

שיש למטבח

איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?
איזה שיש מתאים למטבח ומה טווח המחירים?

העלות של שיש למטבח נקבעת לפי פרמטרים יחסית אחידים. ראשית, יש לקחת בחשבון את ההשפעה של גודל חלל הפנים על מחיר שיש למטבח. שנית, צריך לבדוק את פערי המחירים בין שיש איכותי שמיוצר לפי דרישות ספציפיות של הלקוח לבין שיש רגיל. באותה הזדמנות, ניתן גם לברר לגבי מחיר שיש למטבח עם או בלי התקנה ובהתאם למשך תקופת האחריות.

גרניט פורצלן דמוי שיש

גרניט פורצלן דמוי שיש

מרביתנו גדלנו על הסרטים בהם נערכו נשפים בארמונות מפוארים, בעלי מרצפות עשויות משיש יוקרתי ומבהיק. למעשה, שם מתעצבת ההגדרה-תשובה שלנו לשאלה מהו בית יוקרתי וכיצד הוא בדיוק צריך להיראות. לכן, כל שנות בגרותנו אנחנו שואפים לאותו ריצוף מעוצב העשוי משיש מבריק כמראה

צבעי השיש המובילים

צבעי השיש המובילים

מהם הצבעים המובילים ביותר?
מהם הצבעים המובילים ביותר?

הצבעים שחור, אפור ולבן מתאימים מאוד לשילוב במטבח ויכולים לשמש גם לטובת ייצור משטחי שיש. כאן נכנסת לתמונה ההתמחות של חברת רבינסקי בע"מ וניסיון של מעל עשרות שנים בהתאמת פתרונות שיש לצרכי הלקוחות.